Josef "Pepe" Svoboda

Prezentujem sa, Josef Svoboda, Ilustrátor, Umelec, Fantasy, Knihy, CD, Pepe, Obálky, Obrazy

  • Kontakt: svobik300@gmail.com
  • Zameranie. Olejomalba, perokresba, photoshop

Ahoj, mohol by si nám predstaviť svoje ilustračné začiatky a úspechy?

Kreslim od malička. Jsem samouk , největšími učiteli pro mne byli komiksoví tvůrci Saudek a John Buscema. Za své dosavadní úspěchy považuju 18 cd přebalů pro moji oblíbenou skupinu Lucrezia Borgia, výstavu olejomaleb a kreseb v roce 2013 a několik knih žánru fantasy a steampunk.

Ako by si špecifikovala svoju tvorbu?

Nejradši mám spojení komiksu a fantasy, stylyzované portréty.

Máš aj iné koníčky, prípadne ciele, ktoré by si chcel v budúcnosti dosiahnuť?

Cíle do budoucna jsou jednoduché, makat na sobě a vydat komiks, ke kterému se díky zakázkové tvorbě a dvěma potomkům velice zřídkavě dostávám.

V obľube: Fantasy - četba i malba, komiks… vyjmenovávat by bylo na dlouho z nejoblíbenějších Hellboy, Sláine, Wolverin..

—Read This Next—

Lily a Momo


Vydavateľstvo: Albatros Autorka/Ilustrátorka: Katarína Macurová Žáner: pre deti, prvé čítanie, náučné Rok vydania: 2017 Počet strán: 40 Jazyk: slovenský K malej, roztomilej a hravej Lily sa dostane obrovský balík s neobyčajným obsahom. Nachádza sa v ňom veľká modrá a ...
—Prečítaj si aj toto—

Be-Do


Matej Bednár Kontakt: matejbednar@be-do.art Zameranie: Ilustrácia, Branding, Grafický dizajn, Knižné publikácie, DTP, Digitálna i Akademická maľba. Ahoj, mohol by si nám predstaviť svoje ilustračné začiatky a úspechy? Kreslil som pre zábavu od ranného veku. Neskôr som sa rozhodol ...